akpol
zarządzanie
oferta

Akpol jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą logistyczną łączącą doświadczenie i wykształcenie z młodością i entuzjazmem.

Na przestrzeni 16 lat istnienia firmy "Akpol" obsłużyliśmy we wszystkich relacjach i w prawie wszystkich portach polskich łącznie kilkanaście milionów ton towarów rolno - spożywczych (w tym olejów i melasy). Każdy kolejny rok działalności firmy jest równoważny z jej rozwojem.

Jako firma, od początku działalności uczestniczyliśmy w rozmaitych projektach realizowanych w portach zarówno w Szczecinie jak i portach Trójmiasta.

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze ładunków masowych (głównie rolno - spożywczych), przyczyniło się w wielu przypadkach do usprawnienia procesów logistycznych i przeładunkowo-technologicznych w Polskich Portach Morskich Jesteśmy prekursorem wielu niekonwencjonalnych rozwiązań, m.in. opracowaliśmy metody pozwalające na przeładunki na tzw. wolnych nabrzeżach, niejednokrotnie umożliwiając w ten sposób naszym Klientom skuteczną realizację kontraktów eksportowych

Naszym niezmiennym celem pozostaje poprawa jakości usług oraz rozwiązań logistyczno spedycyjnych pozwalających na optymalizowanie łańcuchów logistycznych dzięki czemu nasi klienci zyskują czas i bezpieczeństwo - cechy, które można nazwać fundamentem udanych przedsięwzięć biznesowych.